Results - ICO Crossminton LIPANY Open 2016

59 hráčov bojovalo o medaily v 9 kategóriach. Myhailo Mandryk (UKR) porazil Lászla Rácza (HUN) vo finále Open divison a Zofia Wincenciak (POL) vyhrala vo finále medzi ženami nad Tamarou Lukáčovou (SVK). Vo finále štvorhry zdolala dvojica Mandryk / Tsiucalo (UKR) domácich hráčov J. Puškáš / Tobiaš (SVK) 2:1. Piotr Gawlak (POL) porazil vo finále Romana Jurasa (CZE) v kategórii seniorov nad 50 rokov.

V kategórii juniorov do 14 rokov vyhral Alexander Lyko (POL), U12 dievčat Chiara Tobiašová (SVK), U12 chlapcov Adrian Janczunski (LTU) a juniorsku štvorhru vyhrali Marek Puškáš / Juraj Huba (SVK). Kategóriu začiatočníkov vyhral Dávid Gergelčík z Lipian. Víťazom GRATULUJEME!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

59 participants battled for medals in 9 categories. Myhailo Mandryk (UKR) defeated László Rácz (HUN) in the Open divison final, and Zofia Wincenciak (POL) won her final in the Female divison against Tamara Lukacova (SVK). In the Open double division, the team Mandryk / Tsiucalo (UKR) defeated J. Puskas / Tobias (SVK) two to one. Piotr Gawlak (POL) defeated Roman Juras (CZE) in the Senior 50+ divison final.

Category Juniors U14 won Alexander Lyko (POL), category Juniors U12 female won Chiara Tobiasova (SVK), category Juniors U12 male won Adrian Janczunski (LTU) and category Junior doubles won M. Puskas / Huba (SVK). Congrats to the winners!