List of Players

Updated 17.7.2015     -    Official brief information    -    Registrácia pre začiatočníkov TU
 
pos. name club nation M/F rnkC foto
O35 Speed Badminton female  
1 SYC-KRIVANOVA Henrieta Lokomotiva BB SVK F 8
2 LUKACOVA Anna SbK Lipany SVK F 16
3 SCAVNICKA Maria SbK Lipany SVK F 48
4 BRANDEBUROVA Andrea Košice SVK F -.  
Adults Speed Badminton female   
1 ZATVARSKA Alona SC Uzghorod UKR F 16
2 CHYKALENKO Valeriia SC Uzghorod UKR F 28
3 PODVOLECKÁ Blanka SPV Hanusovacek CZE F 139
U18 (1997 - 2007) Speed Badminton female  
1 GIBALOVA Terezia Lokomotiva BB SVK F 3
2 WINCENCIAK Zofia  PZSB Lipkow  POL F 4
3 ANDRLOVÁ Eliška SK Pardubice CZE F 8
4 ANDRLOVÁ Anna SK Pardubice CZE F 24
O40 Speed Badminton male  
1 PODVOLECKÝ Pavel SPV Hanusovacek CZE M 7
2 MOCHNAK Peter SbK Lipany SVK M 33
3 ANDRLE Martin SK Pardubice SVK M 184  
4 BOBOVSKY Miroslav Košice SVK M -.  
O50 (1940 - 1965) Speed Badminton male      
1 GAWLAK Piotr PZSB GORLICE POL M 2
2 GIBALA Jozef Lokomotiva BB SVK M 6
3 KNOT Jerzy PZSB GORLICE POL M 10
4 TSIUCALO Alexander SC Uzghorod UKR M 12
5 WINCENCIAK Jan  PZSB Lipkow  POL M 13  
6 HELDAK Vladimir SbK Lipany SVK M 14
Adults Speed Badminton open  
1 MANDRYK Myhailo SC Uzghorod UKR M 1
2 SCAVNICKY Jan SbK Lipany SVK M 6
3 PJECHA Vladimir SbK Lipany SVK M 26
4 PYLYPOV Oleksiy SC Uzghorod UKR M 39
5 PJECHA Marian SbK Lipany SVK M 65
6 TURNA Patrik SpeedFun Podbrezova SVK M 103
7 MATAVA Matus TJ Slavia PU Prešov SVK M 140
8 PUSKAS Jozef SbK Lipany SVK M 176
9 GOCIK Miroslav TJ Slavia PU Prešov SVK M -.
10 KORIBSKY Jaroslav SbK Lipany SVK M -.  
U18 (1997 - 2007) Speed Badminton male      
1 PUSKAS Marek SbK Lipany SVK M 37
U14 (2001 - 2007) Speed Badminton male      
1 HUBA Juraj SbK Lipany SVK M 37
2 VARGA Samuel SbK Lipany SVK M -.
3 BUJNAK Norbert SbK Lipany SVK M -.  
   U12 (2003 - 2009) Speed Badminton MIX      
1 SCAVNICKY Jan Jr. SbK Lipany SVK M 8
2 TOBIASOVA Chiara SbK Lipany SVK F -.  
3 TOBIASOVA Lydia SbK Lipany SVK F -.  
4 OSLOVIC David SbK Lipany SVK M -.  
5 OSLOVIC Daniel SbK Lipany SVK M -.  
6 VITOVIC Timotej SbK Lipany SVK M -.  
7 PALO Matej Stúpava SVK M -.  
Adults Speed Badminton open category: DOUBLE partner    
1 MANDRYK Myhailo SC Uzghorod UKR ZATVARSKA Alona 8
2 ZATVARSKA Alona SC Uzghorod UKR MANDRYK Myhailo 23
3 PYLYPOV Oleksiy SC Uzghorod UKR CHYKALENKO Valeriia 63
4 CHYKALENKO Valeriia SC Uzghorod UKR PYLYPOV Oleksiy 115
5 PODVOLECKÝ Pavel SPV Hanusovacek CZE ANDRLOVÁ Eliška 53
6 ANDRLOVÁ Eliška SK Pardubice CZE PODVOLECKÝ Pavel 153
7 BOBOVSKY Miroslav Košice SVK BRANDEBUROVA Andrea -.  
8 BRANDEBUROVA Andrea Košice SVK BOBOVSKY Miroslav -.   
9 SCAVNICKY Jan SbK Lipany SVK PJECHA Vladimir 12
10 PJECHA Vladimir SbK Lipany SVK SCAVNICKY Jan 17
11 PJECHA Marian SbK Lipany SVK PUSKAS Marek 25
12 PUSKAS Marek SbK Lipany SVK PJECHA Marian -.
13 TURNA Patrik SpeedFun Podbrezova SVK SYC-FRIVANOVA Henrieta 26
14 SYC-KRIVANOVA Henrieta Lokomotiva BB SVK TURNA Patrik 258
15 PUSKAS Jozef SbK Lipany SVK   200
16 KORIBSKY Jaroslav SbK Lipany SVK   -.  
17 MOCHNAK Peter SbK Lipany SVK   277
18 HELDAK Vladimir SbK Lipany SVK   417
19 MATAVA Matus TJ Slavia PU Prešov SVK GOCIK Miroslav 212
20 GOCIK Miroslav TJ Slavia PU Prešov SVK MATAVA Matus -.  
21 VINANSKY Pavol Jun. TJ Slavia PU Prešov SVK PALICA Michal -.  
22 PALICA Michal TJ Slavia PU Prešov SVK VINANSKY Pavol Jun. 102  
23 SCAVNICKA Maria SbK Lipany SVK HAHN Marek -.  
24 HAHN Marek   CZE SCAVNICKA Maria -.  

Začiatočníci a rekreační hráči:

Zoznam hráčov:

1. Marek Hahn - Český Brod

2. Andrea Guľašová - Lúčka

3. Ľubomíra Guľašová - Lúčka

4. Vladislav Siňar - Lúčka

5. Branislav Michalík - Lipany

           
                                      

 

Reklama

Flag Counter